Oprogramowanie analityczne na fali wznoszącej

Biznes oprogramowania analitycznego w 2016 roku osiągnie wartość 51 mld $Rynek oprogramowania do analizy rośnie na całym świecie, w tempie przekraczającym 14% rok do roku. Z przewidywać IDC do roku 2016 wartość oprogramowania analitycznego osiągnie 51 mld $.

Ponadto, raport stwierdza, że ​​nowe możliwości systemów do analiz biznesowych oparte na nie-relacyjnej technologii zarządzania danymi zmuszają wszystkich sprzedawców do przyspieszenia wysiłków badawczo-rozwojowych i przejęć.

Z trzech podstawowych segmentach światowego biznesu oprogramowania analityki rynku, dane wykazały, że rynek tego segmentu wzrósł najszybciej w 2011 roku o 15,2%, w porównaniu rynek aplikacji Business Intelligence o 13,2%.

Programy do analizy ewoluowały w tempie zaskakująco szybkim, jednak prawdziwy bum na te Oprogramowanie miało miejsce kilka lat temu, czego wynikiem są zaskakująco wysokie dochody z tego segmentu rynku. Dodatkowo programy analityczne są wykorzystywana w każdej gałęzi gospodarki. Nie ma więcej podobnych systemów, które w tak dużym stopniu wykorzystywane byłyby w każdej dziedzinie. Dlatego coraz więcej jest producentów oprogramowania, którzy decydują się na wzbogacenie swojej oferty właśnie o systemy analityczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *